Pożegnanie absolwentów Szkoły Przysposabiającej do Pracy

Drodzy Absolwenci…

Klaudio, Bartku i Gracjanie…

Drodzy Uczniowie, rozpoczęty w dniu 01 września 2017 r. etap nauki w Szkole Przysposabiającej do Pracy zamykacie piękną klamrą uzyskując status Absolwenta Szkoły.

Trzy lata szybko minęły. Były to lata, gdzie zdobywaliście nową wiedzę, doświadczenie, umiejętności. Zdarzały się chwile zwątpienia, niekiedy różnych problemów. Ale zawsze staraliśmy się je wszystkie rozwiązać. Przeżyliśmy 3 lata pełne radości, wrażeń, wspólnych wycieczek i wyjazdów, imprez i  uroczystości szkolnych. Jestem z Was bardzo dumna. Potraficie wiele. Jesteście mądrymi i wrażliwymi osobami, otwartymi a przede wszystkim chętnymi do pomocy drugiemu człowiekowi. Gratuluję i  dziękuję Wam, że godnie reprezentowaliście naszą szkołę. To wielka nobilitacja dla szkoły, że byliście jej częścią.

Przed Wami kolejny etap w życiu. Wyznaczajcie sobie nowe cele, zdobywajcie je i odpowiedzialnie spoglądajcie w przyszłość. Rozwijajcie się i pielęgnujcie swoje pasje, zainteresowania i talenty. Bądźcie ambitni i pracowici ale także dawajcie przykład, jak być przyzwoitym, szczerym, szlachetnym i  wrażliwym człowiekiem, który ma szacunek do innych, bez względu na odmienność.

Dziękujemy Wam, że tworzyliście wspólnie z Nami historię Szkoły.

                                                                                              Wychowawca

                                                                                              Kamila Cierach