Dzień Edukacji Narodowej.

 

Z okazji Święta Edukacji Narodowej w naszym Ośrodku odbyła się uroczysta akademia. Młodzi artyści słowem, piosenką i tańcem uświetnili ten wyjątkowy w roku szkolnym dzień. Wychowankowie wyrazili swoją wdzięczność za codzienną pracę i przewodnictwo w trudnej drodze zdobywania wiedzy.

Dyrektor Ośrodka pani Jolanta Kwiatkowska przekazała wszystkim obecnym życzenia  i  podziękowała pracownikom  za zaangażowanie w życie szkoły i sumienną pracę na co dzień. Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do wręczenia nagród. Pani Dyrektor Jolanta Kwiatkowska wręczyła Nagrody Dyrektora Ośrodka wyróżniającym się w pracy nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi.

Wiele ciepłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i innych pracowników Ośrodka od zaproszonych gości: od pani Danuty Szewczyk- wicestarosty  Powiatu Gorzowskiego, pana Mariusza Śpiewanka – radnego Powiatu Gorzowskiego.

W podziękowaniu za codzienny trud, wychowankowie wręczyli wszystkim pracownikom Ośrodka własnoręcznie wykonane, piękne serduszka. Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem pysznych rogalików upieczonych przez naszych młodych kucharzy