Spotkanie z rodzicami

23 stycznia odbyło się na sali muzycznej spotkanie z rodzicami.  Na wstępie dzieci i młodzież Ośrodka zaprezentowali krótki występ artystyczny w zimowej scenerii. Były to wiersze i piosenki  o tematyce zimowej.

Tematem spotkania m.in. było szkolenie dla rodziców z zakresu Bezpieczeństwa w Sieci, które poprowadziła pani Magdalena Żbikowska – pedagog z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Gorzowie Wlkp.

Następnie odbyła się prezentacja Dekalogu Rodzica w ramach Programu Współpracy z Rodzicami. Występ artystyczny i prezentację przygotowała pani Kamila Cierach i pani Jolanta Biłas.

Podczas spotkania były też miłe niespodzianki. Pan Mariusz Stasinski   przedstawił rodzicom istotę  działania Biofeedbacku, ostatnio zakupionego przez nasz Ośrodek.

Pan Adam Bednarek przekazał rodzicom wiadomość dotyczącą poczynionych zakupów dla Ośrodka z racji rozwiązanego Stowarzyszenia „Ich Szansa”. Zakupione zostały 2 nowoczesne komputery do świetlic,   2 stoły piłkarzyków i 2 stoły bilardowe  oraz  gry stolikowe.  Komputery i stoły zasiliły  grupy  wychowawcze chłopców.

Następnie   rodzice udali się na spotkania indywidualne do klas.