Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku

Szanowni Rodzice, Opiekunowie, Nauczyciele, Pracownicy administracji i obsługi, Przyjaciele Szkoły,Drodzy Uczniowie, przyjmijcie najszczersze i najserdeczniejsze życzenia zdrowych – bo zdrowie jest najważniejsze, pełnych miłości, bo miłość nadaje naszemu życiu sens, radosnych, bo radość to światło naszego życia, świąt Bożego Narodzenia.

Niech ten czas będzie wykorzystany jak najlepiej i da siłę, wiarę i nadzieję na przyszłość.W ten szczególny czas, gdy narodził się nasz Pan, Jezus Chrystus, wybierając trudy życia na Ziemi od życia w Niebiosach, by nieść nam miłość, wiarę i nadzieję, przyjmijcie życzenia szczęśliwych, zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. Niech pośpiech i rutyna dnia codziennego nie zabiją tego, co najważniejsze – miłości życzy –

Ireneusz Gasza – Dyrektor i Ewa Milicz – Wicedyrektor

I my wszyscy pracownicy Ośrodka także dołańczamy się do tych życzeń.

WESOŁYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2021 *** POMYŚLNOŚCI O ZDROWIA DOBREGO !!!

Po tych pięknych życzeniach pani wicedyrektor rozdała wszystkim pracownikom opłatek. W myślach byliśmy też z Wami drodzy uczniowie.

Atmosferę tego spotkania upiększyła piękna gra kolęd na skrzypcach w wykonaniu pani Oli – nauczycielki muzyki.

Nie zabrakło też świątecznego stołu z tradycyjnymi wigilijnymi potrawami, przygotowanymi przez nasze panie kucharki. Wszystko przebiegało zgodnie z możliwie zachowanymi wytycznymi sanitarnymi.

*** Oby za rok byliśmy tu wszyscy razem